Շաբաթվա բոլոր մտքերը Հայաստան-Վրաստան հանդիպման մասին են
Լուսանկարը` Վրաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիա
Այս շաբաթվա հիմնական խոսակցությունները եւ քննարկումներն Ազգերի Լիգայի փլեյ-օֆֆում Հայաստանի ու Վրաստանի (1:9) հավաքականների շուրջ են եղել: Առանձնացրել ենք երկու երկրների ներկայացուցիչների կարծիքներն ու ներողութունները:
Արմեն Մելիքբեկյան
«Խնդիրները ներսում կլուծենք եւ հունիսին կներկայանանք միանգամայն այլ վիճակում։ Կփորձենք ամեն ինչ անել, որ կազմ ու պատրաստ, բավական մարտունակ թիմով ներկայանանք Աշխարհի առաջնության ընտրական փուլին:
Վարազդատ Հարոյան
Հույս ունեմ քանի դեռ հավաքականում եմ, նման պարտություններ էլ չեն լինի:
Հրանտ-Լեոն Ռանոս
Ինձ ճանաչողները գիտեն, որ Հայաստանը ներկայացնելն ինձ համար մեծագույն պատիվ է: Չկա ավելի լավ բան, քան խաղալ իմ երկրի համար, ու այդպես էլ կլինի միշտ:
Ջոն վան'տ Սխիպ
Հասկանում ենք, որ մարդիկ արագ արդյունք են ցանկանում, բայց ժամանակ է հարկավոր։ Այս թիմը եւս, իսկապես, աճելու համար ժամանակի կարիք ունի:
Լեւան Կոբիաշվիլի
Միանգամայն անընդունելի արարքով վիրավորեցինք հյուրերի երկրպագուներին եւ միաժամանակ թույլ չտվեցինք մեր հավաքականին հաղթանակը տոնել հավատարիմ երկրպագուների հետ:
Խվիչա Կվարացխելիա
Հայաստանի հավաքականը լավ է խաղում եւ զարգանում, հուսամ՝ ապագայում ավելի շատ հնարավորություններ կունենա: Իսկ մեզ համար այս գլուխն ավարտվեց: Հպարտ եմ իմ թիմով ու շնորհակալ եմ երկրպագուներից աջակցության համար: