Լուսանկարը` FC Juventus
Սպիտակ մարզաշապիկի փոխարեն Ռոնալդուն սեւ ու սպիտակով է արդեն խաղալու, սակայն նույն 7 համարով: Պորտուգալացու տրանսֆերը կազմել է 112 մլն եվրո:
«Յուվենթուսը» շատ զորեղ թիմ է, աշխարհի լավագույն ակումբներից մեկը, այնպես որ դա հեշտ, բայց եւ միեւնույն ժամանակ լավ մտածված որոշում է եղել: Ավելի վաղ էլ նշել եմ, որ տարիքը կապ չունի, ինձ լավ եմ զգում ու մոտիվացված: Ցույց կտամ, թե ինչի եմ ընդունակ, ինչպես միշտ է ինձ մոտ ստացվում: Հույս ունեմ, որ նոր առաջնությունում լավ կմեկնարկեմ ու բոլոր հնարավոր տիտղոսները կնվաճեմ»,- ասել է Ռոնալդուն:

Juventus has officially revealed Cristiano Ronaldo as their player with a contract for 4 years.
Former Real Madrid forward has swapped the white jersey for black and white but kept the same number, 7. The Portuguese striker’s transfer cost EUR 112 million.
“Juventus is a very strong team and one of the top clubs in the world, so it was a simple, albeit well-thought out decision. I already noted my age doesn’t matter because I feel good and motivated. I will show what I’m capable of, as I always do. I hope I will have a good start in the new season and win every title possible,” said Ronaldo.