Բեգլարյան.Հավաքականում ոչ ոք չի ընկճվել, մարտական ենք տրամադրված
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականի ու «Ալաշկերտի» դարպասապահ Արսեն Բեգլարյանը Մոսկվայում այցելել է Մոսկվայի «Արարատի» մարզումներին:
Դարպասապահը նշել է, որ Հայաստանում ակումբով շատ են հետաքրքրվում, իրենց թիմում էլ հաճախակի են քննարկում թիմի գործերը:
Հավաքականի մասին էլ Բեգլարյանն ասել է հետեւյալը. «ԱԱ-ի անհաջող ընտրական մրցաշարից հետո գլուխներս չենք կախում ու լավատեսորեն ենք նայում ապագային: Վերջին ընկերական հանդիպումները վատ չանցկացրինք, մյուս տարի էլ հանդիպումներ կունենանք: Թիմում ոչ ոք չի ընկճվել, մարտական ենք տրամադրված: Կներդնենք առավելագույն ուժերն ու կանենք հնարավորը Եվրոպայի առաջնության ընտրականում»:

Бегларян: В сборной никто не подавлен, у нас боевой настрой
Вратарь национальной сборной Армении и футбольного клуба «Алашкерт» Арсен Бегларян посетил тренировки московского «Арарата».
Вратарь отметил, что в Армении очень заинтересованы московским клубом. В команде Бегларяна часто обсуждают  «Арарат».
О сборной Бегларян отметил следующее: «Мы не вешаем нос после неудачного отборочного этапа ЧМ и позитивно смотрим в будущее. Последние товарищеские встречи мы провели неплохо, в следующем году нас также ожидают новые матчи. В команде никто не подавлен. У нас боевой настрой. Мы приложим максимум усилий и сделаем все возможное в отборочном этапе чемпионата Европы».