ԼՂՀ նախագահը Ոստիկանությանը կոչ է արել վարել «կադրային ճիշտ քաղաքականություն»
Երեւան /Մեդիամաքս/. Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության /ԼՂՀ/ նախագահ Բակո Սահակյանն ասել է, որ Ոստիկանության գործունեության մեջ «կան մի շարք թերություններ, որոնք անպայման պետք է վերացնել»:Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ԼՂՀ նախագահի մամուլի ծառայությունում, Բակո Սահակյանը հանդիպել է երկրի Ոստիկանության ղեկավար կազմին: Հանդիպմանը քննարկվել են 2010թ. աշխատանքի արդյունքները եւ 2011թ. ծրագրերը:
ԼՂՀ նախագահն ընդգծել է «կադրային ճիշտ քաղաքականություն վարելու անհրաժեշտությունը»,- ասել են մամուլի ասուլիսում:

NKR President urged the Police to “carry out correct staff policy”
Yerevan /Mediamax/. President of the Nagorno-Karabakh Republic (NKR) stated that in the activity of the Policy “there are a number of shortcomings, which should necessarily be eliminated”.
Mediamax was informed in the press service of NKR President that Bako Sahakyan met with the leadership of the Republic’s Police. At the meeting they discussed the results of work in 2010 and the plans for 2011. NKR President stressed the “necessity to carry out correct staff policy”, the press service informed.