Աբրահամը ցանկանում է կրկին չեմպիոնական մենամարտեր անցկացնել
Արթուր Աբրահամը շարունակում է պատրաստվել հուլիսին 15-ին Լոնդնում կայանալիք Քրիս Յուբենկ կրտսերի հետ մենամարտին:
«Ես շատ եմ ցանկանում կրկին չեմպիոնական մենամարտեր անցկացնել, դրա համար առաջիկա հանդիպումս չափազանց կարեւոր է: Եթե ամեն ինչ լավ ընթանա, ապա կկարողանամ կրկին գոտի նվաճել»,- խոստովանել է բռնցքամարտիկը:
Յուբենկն էլ նշել է, որ Աբրահամի դեմ մենամարտն իրեն հնարավորություն կտա ավելի լավ հաստատվել պրոֆեսիոնալ ռինգում. «Աբրահամն ուժեղ ու տիտղոսներ ունեցող մարզիկ է: Նրան հաղթելն անչափ մեծ նվաճում կլինի ինձ համար, քանի որ ցանկանում եմ առաջիկայում ավելի կատարելագործվել ու հանդիպել չեմպիոնների հետ»:

Abraham is still committed to holding championship fights
Arthur Abraham continues to prepare for the fight against Chris Eubank Jr. to take place on July 15, London.
“I am still committed to holding championship fights, so the upcoming event is really significant for me. I will be able to win another belt if everything goes well,” the boxer commented.
Eubank noted that the fight against Abraham would give him the opportunity to establish successfully on professional ring. “Abraham is a strong athlete with a number of titles. Defeating him would be a great achievement for me, as I wish to even more improve my shape and fight with champions.”